O nas

null

Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą – twoim Psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój – wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie. M. Siegal

Psy towarzyszyły mi od najmłodszych lat, zawsze mnie fascynowały, dzięki nim znalazłam zawód, który wykonuję z przyjemności i pasją groomerstwo…

W moim salonie poznałam wiele wspaniałych psiaków różnych ras, ale moją szczególną uwagę przykuły bystre, zwinne i niezwykle dynamiczne PRT.

Po długich poszukiwaniach w naszym domu pojawiła się wybitna PRT Afra, która od razu skradła nasze serca. Nie był to przypadkowa decyzja, jej rodzicami są Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Other Side Of Banga Obornicki Nornik FCI oraz Młodzieżowy Champion Polsk, Champion Polski Black Jack Dwie Twarze FCI.

null

Dziś wiem, że był to idealny wybór dla mnie i mojej rodziny, a zwłaszcza dziecka 🙂
PRT to rasa wszechstronna, która świetnie sprawdza się jako psiak rodzinny, sportowy (agility, dog frisbee, flyball, dogtrekking i wiele innych), czy pies myśliwski.

null

Hodowla From Wild Story dba o najwyższe standardy dlatego jesteśmy pod stałą kontrola weterynaryjną, psiaki przechodzą testy genetyczne, a co najważniejsze należymy do Związku Kynologicznego w Polsce, który powstał w 1948 r., a od 1957 r. jest członkiem FCI – Międzynarodowej Federacji Kynologicznej dlatego też psy z naszej hodowli, to psy z wielopokoleniowymi rodowodami, które gwarantują czystość rasy oraz posiadanie cech charakterystycznych dla tej rasy.

null